Unikāli attīstošie trenažieri Tureklītis-māceklītis ''RAKSTĪT-IR-TIK-VIENKĀRŠI''

Unikāli attīstošie trenažieri Tureklītis-māceklītis ''RAKSTĪT-IR-TIK-VIENKĀRŠI''

Ievietoja: Motorika Publicēts: 02/10/2021 Lasīts: 1725 Komentāri: 0

Palīdz skolniekiem un bērniem no 2,5 gadu vecuma izveidot absolūti pareizu rakstāmpiederumu satvēriena prasmi, bet galvenais, pareizu pildspalvas vai zīmuļa slīpumu un pareizu pirkstu novietojumu rakstot, kas ļauj atrisināt 3 problēmas:

    1) kaligrāfija (glītrakstīšana) - bērns raksta skaisti un skaidri

    2) rakstīšanas ātrums - bērns raksta ātri

    3) roku nogurums rakstīšanas laikā - ilgi rakstot rokas nenogurst

Pieaugušajiem nav nepieciešams pastāvīgi stāvēt blakus bērnam, paskaidrojot, kā katrs pirksts jānovieto un kādam būtu jābūt pildspalvas slīpumam. Pietiek palīdzēt bērnam tikai pirmajā apmācības laikā. Pieredze rāda, ka bērniem, tikai divu mēnešu laikā, regulāri izmantojot RAKSTĪT-IR-TIK-VIENKĀRŠI trenažieri, nostiprinās šīs prasmes.

Zivs formas tureklīši ir izgatavoti no dārga, videi draudzīga, Eiropā inovatīva materiāla ''Termoplastiska elastomēra''. Tas ir ekoloģiski tīrs materiāls, kurš atšķirībā no silikona, PVC un citiem lētiem materiāliem ļauj sasniegt nepieciešamo ergonomisko trenažiera konfigurāciju. Trenažieriem RAKSTĪT-IR-TIK-VIENKĀRŠI nav analogu pasaulē. Pastāv dažādu formu un izmēru rakstīšanas instrumentu ierīces turēšanas ērtībai, kas nav trenažieri, lai veidotu bērniem rokrakstu un it īpaši labot nepareizas rakstīšanas prasmes. Ar šādu ierīci ir ērti turēt pildspalvu vai zīmuli (piemēram: trīsstūrveida zīmulis vai pildspalva ar gumijas reljefa rokturi). Papildus iepriekšminētajam, pildspalvas (zīmuļa) slīpums, var būt jebkāds, jebkādā leņķī, kā rezultātā lielākā daļa bērnu joprojām tur šo pildspalvu (zīmuli) nepareizi!

Ja bērnam pirmajā laikā nav pārāk ērti turēt trenažieri RAKSTĪT-IR-TIK-VIENKĀRŠI, tad parasti, tas ir saistīts ar roku sīkās motorikas problēmu vai bērna rokraksta tehniku.

Tāpēc, tā sauktie "analogi" visbiežāk tikai pasliktina rokrakstu, nevis atrisina problēmas.

Mūsdienās lielākā daļa cilvēku izmanto lodīšu pildspalvas, kas ļauj rakstīt jebkurā leņķī un jebkādā veidā, kā rezultātā daudzi tur pildspalvu nepareizi: tur to ļoti stingri saspiestu, ar izlocītiem pirkstiem, tāpēc viņu rokas ātri nogurst, bet rokraksts kļūst nesalasāms, ar nelīdzeniem burtiem.

Trenažieru ''Unik-Um'' ideja ir unikāla un inovatīva, ražošanas tehnoloģija šiem ergonomiskajiem produktiem ir sarežģīta. Mācību trenažierus "Unik-Um" ir ieteikuši Ukrainas un Eiropas eksperti izglītības jomā. Trenažieriem ir veiktas psiholoģiskas un pedagoģiskas ekspertīzes Eiropā, ir Eiropas un pasaules kvalitātes sertifikāti un patenti, ir autortiesības.


RAKSTĪT-IR-TIK-VIENKĀRŠI - palīdzēsim mūsu bērniem iemācīties rakstīt skaidri, ātri un viegli.

Produkti, kas saistīti ar šo ziņu

Komentāri

Rakstīt komentāru