Iepazīsti unikālu Zivtiņu roku motorikas attīstībai un nostiprināšanai!

Iepazīsti unikālu Zivtiņu roku motorikas attīstībai un nostiprināšanai!

Ievietoja: Motorika Publicēts: 19/03/2022 Lasīts: 619 Komentāri: 0

Neuztraucies, ja pagājušās nedēļas nogalē nesanāca apmeklēt Latvijas grāmatu izstādi un iepazīt unikālo Zivtiņu pareizai rakstīšanas tehnikai.

Izmanto šo iespēju tagad un iepazīnies ar Zivtiņu tureklītis-māceklītis mūsu mājas lapā www.motorika.lv vai apmeklējot mūsu veikalu Kr. Valdemāra 100, Rīga.

Kas ir unikāls tāja?

Bērnu mazkustīgs dzīvesveids ir mūsu laika problēma. Sakarā ar to bērnu rokas ir vāji attīstītas, nav attīstīta sīkā motorika, kas negatīvi ietekmē uz domāšanas procesiem un sarunvalodu. Šī iemesla dēļ bērni sajūt diskomfortu, roka ātri nogurst un vairs nevēlas atkal izmantot pildspalvu vai zīmuli.

Šis unikālais trenažeris rotaļīgā veidā palīdzēs jūsu bērnam iemācīties pareizi turēt pildspalvu vai zīmuli, attīstīs sīko motoriku un iemācīs rakstīt skaidri un skaisti. Vajag tikai vienu reizi parādīt, kā pareizi lietot trenažeru un nevajag visu laiku stāvēt blakus bērnam.

Tagad Jūs varat aizmirst par tādām problēmām kā:

  • Rokas nogurums ilgstošas rakstīšanas laikā.
  • Nesalasams rokraksts.
  • Rokraksta ātrums.

Izmantojot šo trenažeru, jūsu bērns ne tikai iemācīsies ātri un precīzi rakstīt, bet arī nostiprināt rokas un attīstīt sīko motoriku.

Vairāk:

facebook

www.motorika.lv vai Kr. Valdemāra 100, Rīga

Tagi: rokraksts, zivtiņa, tureklītis-māceklitīs, rakstīt ir tik vienkarši, sīka motorika

Produkti, kas saistīti ar šo ziņu

Komentāri

Rakstīt komentāru